Podsumowanie wyników w nauce i zachowaniu za I półrocze 2016/2017

30-01-17 Administrator 0 comment

Podsumowanie wyników w nauce i zachowaniu

za I półrocze roku szkolnego 2016/2017

SZKOŁA PODSTAWOWA – UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI:

Klasa 1:

1.     Wiśniewska Patrycja

2.     Kucach Zofia

Klasa 2a:

1.     Kisielewicz Amelia

2.     Otremba Jan

3.     Szczawińska Blanka

4.     Sztramska Oliwia

5.     Szydłowska Aleksandra

6.     Tyburski Bartosz

7.     Wołowska Nikola

8.     Żurawska Joanna

Klasa 2b:

1.     Babalska Lena

2.     Gołębiweska Oliwia

3.     Lewczuk Lidia

4.     Sikorska  Oliwia

5.     Kwaśniewska Paulina

Klasa 2c:

1.     Barczewska Zuzanna

2.     Choszczewska Alicja

3.     Fanslau Hubert

4.     Kleinowska Katarzyna

5.     Majcher Mikolaj Piotr

6.     Rynkowski Ryszard

7.     Wilkanowska Wiktoria

8.     Ziółkowska Joanna

Klasa 3a:

1.     Cegielska Nikola

2.     Dolecki Bartosz

3.     Krzyżanowska Nina

4.     Lendzionowski Jan

5.     Różycka Oliwia

6.     Szewczuk Arkadiusz

7.     Wołowski Patryk

8.     Zielińska Martyna

9.     Zieliński Jakub

Klasa 3b:

1.     Binkowska Karolina

2.     Jesionkowski Jakub

3.     Magnuszewski Kornel

4.     Bartosz Nehring

5.     Wiśniewska Julianna

Najwyższą  frekwencję w klasach  1-3  SP ( 96,9%) osiągnęła klasa 3 a GRATULUJEMY!!!!

Klasa 4a:

1.     Ulatowski Oskar    – średnia ocen-  5,00

2.     Wieczyńska Agata – 5,00

3.     Ostrowski Bartosz  – 4,82

4.     Szychowska Maja – 4,82

 

Kieliszek Wiktoria –  „Pochwała Dyrektora”

Średnia ocen klasy: 4,36

Klasa 4b:

1.     Osińska Julia – średnia ocen – 5,27 i dodatkowo –  „Pochwała Dyrektora”

2.     Fanslau Wiktor – 5,18

3.     Zabrzyska Maja – 5,09

4.     Średziński Krystian – 5,91

Średnia ocen klasy: 4,37

Klasa 5a:

1.     Duda Oskar – średnia ocen – 5,18  

2.     Kleinowski Wojciech – 5,09

3.     Milarska Sandra– 5, 09

Średnia ocen klasy :4,26

Klasa 5b:

1.     Bogacka Maja – średnia ocen  – 5,18

2.     Tomczykowski Kacper – 5,0

3.     Pankowska Kinga – 4,91  

4.     Paćkowska Andżelika – 4,91  

 

Średnia ocen klasy: 4,13

Klasa 6a:

1.     Margalska Kinga – średnia ocen – 5,27 i dodatkowo – „Pochwała Dyrektora”

2.     Sikorska Wiktoria – 5,0 i dodatkowo – „Pochwała Dyrektora”

3.     Kozikowska Oliwia – 5,0 i dodatkowo – „Pochwała Dyrektora”

4.     Mierzyńska Natalia – 4,81 i dodatkowo – „Pochwała Dyrektora”

1.     Ponadto:

Mierzyńska Natalia – „Pochwała Dyrektora”

Średnia ocen klasy : 4,0

Klasa 6b:

1.     Kędziorska Karolina – średnia ocen – 5,09 i dodatkowo – „Pochwała Dyrektora”

2.     Jeleniewska Alicja – 4,81 i dodatkowo – „Pochwała Dyrektora”

1.    Ponadto:

1.     Ostrowska Marcelina  „Pochwała Dyrektora”

2.     Kamińska Martyna – „Pochwała Dyrektora”

 

Średnia ocen klasy : 3,99

Najwyższą średnia ocen  w klasach  4 -6 SP ( 4,37) uzyskała klasa 4b

GRATULUJEMY!!!!

 Najwyższą frekwencję – 95% – klasa 4a i klasa 4b

GRATULUJEMY!!!!

 

GIMNAZJUM – UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI – średnia ocen – 4,75 i powyżej:

Klasa I :

1.     Budzich Natalia – średnia ocen – 5,0

2.     Dardzińska Wiktoria – 4,93

 
 Średnia ocen klasy : 3,57

Klasa II A:

1.     Kosakowska Małgorzata –  średnia ocen – 5,0 i dodatkowo – „Pochwała Dyrektora”

2.     Zielińska Aleksandra – 4,8

       Średnia ocen klasy : 3,48

Klasa II B:

1.     Irwan Dominika– średnia ocen – 5,14 i dodatkowo – „Pochwała Dyrektora”

2.     Sikorski Sebastian – 5,0 

Ponadto:

– Rumińska Agata – „Pochwała Dyrektora”

– Liżeńska Aleksandra – „Pochwała Dyrektora”

– Bykowska Oliwia  „Pochwała Dyrektora”

Liżeński Hubert – „Pochwała Dyrektora”

Średnia ocen klasy : 3,44

Klasa III A:

1.     Dolecki Kacper – średnia ocen – 5,27 i dodatkowo – „Pochwała Dyrektora”

2.     Kędziorski Adam – 4,93 

Ponadto:

 Kapelusz Paulina- „Pochwała Dyrektora”

 Rotzol Oliwia – „Pochwała Dyrektora”

 Kopaczewski Daniel- „Pochwała Dyrektora”

Średnia ocen klasy : 3,57

Klasa III B:

Nie było uczniów wyróżnionych.

Lewandowska Zofia – „Pochwała Dyrektora”

Budzich Oliwia „Pochwała Dyrektora”

Średnia ocen klasy : 3,5

Najwyższą średnią ocen  w Gimnazjum (3,57)  uzyskała I i IIIA

GRATULUJEMY!!!

Najwyższą frekwencję w Gimnazjum ( 91%) osiągnęła klasa II A i IIIA

GRATULUJEMY!!!

Uczniowie klas 1-6 SP, oraz Gimnazjum, którzy zdobyli wysokie wyniki w nauce i zachowaniu otrzymali   tytuł i odznakę „WZOROWEGO UCZNIA”.

Odznaką zostali uhonorowani przez dyrektora podczas apelu podsumowującego wyniki za I półrocze.

 

Dyrektor szkoły- Pani Halina Murlik nagrodziła też uczniów, którzy wykazali się 100 % frekwencją  w I półroczu roku  szkolnego 2016/2017, a byli to:

1.     Szczawińska Blanka- klasa 2a

2.     Cegielska Nikola- klasa 3a

3.     Krzyżanowska Nina – klasa 3a

4.     Szewczuk Arkadiusz- klasa 3a

5.     Wołowski Patryk- klasa 3a

6.     Mazerska Agata- klasa 3a

7.     Szychowska Maja – 4a

8.     Wieczyńska Agata -4a

9.     Markowska Agata – 4b

10.                  Mazerska Joanna – 5a

11.                  Cirkowski Mikołaj- 5b

12.                  Paćkowska Andżelika – 5b

13.                  Kozikowska Oliwia – 6a

14.                  Ostrowska Marcelina – 6b

15.                  Wieczyńska Kinga – II A gim.

16.                  Jakubowska Daria – III A gim.

 

UCZNIOM  WYRÓŻNIONYM – SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY

                                         DALSZYCH SUKCESÓW!!!!!

 

1.jpg 10.jpg 11.jpg
12.jpg 13.jpg 14.jpg
15.jpg 16.jpg 17.jpg
18.jpg 19.jpg 2.jpg
20.jpg 21.jpg 22.jpg
23.jpg 24.jpg 25.jpg
26.jpg 27.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg


Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast