,,Ferie zimowe- dokarmiamy zwierzęta”

05-02-17 Administrator 0 comment

,,Ferie zimowe- dokarmiamy zwierzęta”

Spacer po okolicy

Dnia  06 lutego 2017r. uczniowie Zespołu Szkół w Zbicznie  uczestniczyli w zajęciach terenowych po najbliższej okolicy.  Celem zajęć było dokarmianie zwierząt na terenie Leśnictwa Rytebłota oraz obserwacja zmian przyrodniczych zachodzących zimą w lesie. Wycieczka  rozpoczęła się o godzinie 9.00, brało w niej udział 13 uczniów. Młodzież wraz z opiekunami dotarła do lasu w okolicy jeziora Zbiczno i pod kierunkiem leśniczego p. Waldemara Warachowskiego złożyła karmę dla zwierząt. Na zakończenie wycieczki na uczniów czekało ognisko i smażenie kiełbasek. Akcję ,,Dokarmiamy zwierzęta’’ zorganizowały – p. Danuta  Kozikowska i P. Grażyna Kędziorska we współpracy z leśniczym p. Waldemarem Warachowskim.
1.jpg 10.jpg 11.jpg
12.jpg 13.jpg 14.jpg
15.jpg 16.jpg 17.jpg
2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg
8.jpg 9.jpg