Dzień Kobiet

09-03-17 Administrator 0 comment

„Świat bez kobiet jest jak ogród bez kwiatów” – kabaret z okazji Dnia Kobiet. 

10 marca 2017 roku samorządy uczniowskie szkoły podstawowej i gimnazjum, zaprezentowały z okazji Dnia Kobiet kabaret „Świat bez kobiet jest jak ogród bez kwiatów”.

W zabawnej formie przedstawiono kim jest kobieta. Pokazano różne typy kobiet: sportsmenki, feministki, chłopczyce… Pokazano narodziny Ewy. Wielkim zainteresowaniem cieszył się występ pary małżeńskiej. Całości dopełniły recitale muzyczne. I tak słyszeliśmy „To nie ja byłam Ewą” – Edyty Górniak, „Mama mia” ABBY”, „Baby ach te baby” – Andrzeja Zauchy i Ryszarda Rynkowskiego”-  naśladowane przez uczniów oraz wspaniały występ Zosi Lewandowskiej w piosence Danuty Rin –  „Gdzie Ci mężczyźni”. Występy zebrały ogromne brawa publiczności. Na zakończenie wszystkie panie i koleżanki poczęstowano słodką niespodzianką.

Organizatorkami były opiekunki samorządów uczniowskich: panie Barbara Michalak i Weronika Dobrowolska oraz Jolanta Wojtkiewicz.

k1.JPG k10.JPG k11.JPG
k12.JPG k2.JPG k3.JPG
k4.JPG k5.JPG k6.JPG
k7.JPG k8.JPG k9.JPG