Dzień Hobbysty

27-03-17 Administrator 0 comment

Organizacja „Dnia Hobbysty”

Jak od wielu lat w naszym gimnazjum – Pierwszy Dzień Wiosny obchodzimy jako „Dzień Hobbysty”. W tym dniu chętni uczniowie prezentowali swoje zainteresowania i osiągnięcia.

23 marca 2017 roku gimnazjaliści mogli zobaczyć i usłyszeć koleżanki i kolegów, prezentujących swoje hobby. Wystąpiły uczennice klasy VI szkoły podstawowej w pokazie gimnastyki akrobatycznej. Następnie dziewczęta klas trzecich: O. Klonowska, O. Rotzoll, P. Kapelusz, W. Wójcik, D. Jakubowska, P. Olszewska, P. Wieczyńska, M. Margalska, O. Budzich, Z. Lewandowska, zachwyciły wszystkich tańcem nowoczesnym. Bracia Patryk i Bartek Biegańscy zaprezentowali grę w tenisa stołowego. Zagrali również z panią Katarzyną Wołowską. Dawid Klimek zapraszał na wystawę swoich rysunków. Kacper Dolecki i Daniel Cerklański demonstrowali swój sprzęt do szukania „skarbów” oraz swoje znaleziska. Przemek Różycki zaprezentował strój, figury i wykopy w walkach sportowych Taekwondo. Obecnie jest jedną z pełnoprawnych dyscyplin olimpijskich. Oliwia Klonowska bardzo ciekawie mówiła o swojej pasji – boksie. Patrycja Wieczyńska to mistrzyni w czarowaniu i układaniu pięknych fryzur. Jej dzieła podziwialiśmy na głowach koleżanek. Na zakończenie o fascynujące,j ale wymagającej dużo pracy – pasji grania na saksofonie, mówiła Wiktoria Dardzińska. Zagrała przepięknie. O scenografię zadbały Marta Margalska i Maria Zduńska, natomiast dźwiękowcem był Adrian Rumiński.

Pani dyrektor Halina Murlik, z organizatorką imprezy, opiekunką Samorządu Uczniowskiego – panią Jolantą Wojtkiewicz, podziękowały za przygotowanie i prezentację swoich zainteresowań. Były to pasje, które są idealną alternatywą spędzania wolnego czasu, zamiast siedzenia przed komputerem. Wszyscy otrzymali w podziękowaniu niespodzianki sfinansowane przez opiekunkę SU i dyrektora szkoły. Impreza odbyła się we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego, pani Katarzyny Wołowskiej i Adriana Janczaka.

Organizatorka

Jolanta Wojtkiewicz

hob1.JPG hob10.JPG hob11.JPG
hob12.JPG hob13.JPG hob14.JPG
hob15.JPG hob16.JPG hob17.JPG
hob18.JPG hob19.JPG hob2.JPG
hob20.JPG hob21.JPG hob22.JPG
hob3.JPG hob4.JPG hob5.JPG
hob6.JPG hob7.JPG hob8.JPG
hob9.JPG