“Zadrzewiamy teren szkoły 2017”

15-05-17 Administrator 0 comment

Organizacja akcji „Zadrzewiamy teren szkoły 2017r.”

Akcję „Zadrzewiamy teren szkoły 2017r.”, zorganizowano w ramach obchodów „Dnia Ziemi”. Jednak ze względu na niesprzyjającą pogodę oraz egzaminy gimnazjalne, przesunięto wyznaczony termin.  W przedsięwzięciu z organizatorką, panią Jolantą Wojtkiewicz, współpracował leśniczy pan Krzysztof Jasieniecki. Przeprowadził on dla młodzieży, fachowe zajęcia edukacyjne. Po wyznaczeniu przez panią dyrektor Halinę Murlik, terenu przy naszej hali sportowej, chłopcy, pod czujnym okiem pana Wiesława Bykowskiego, przygotowali dołki. Cała społeczność uczniowska brała udział w akcji. Przed rozpoczęciem organizatorka przypomniała o ważnej roli drzew w produkcji tlenu oraz oczyszczaniu zanieczyszczeń powietrza, jako naturalne filtry. Każda klasa posadziła swoje świerki i sosny. Wszyscy z dużym zaangażowaniem przystąpili do pracy. Mamy nadzieję, że młode drzewka urosną i zapewnią piękny krajobraz wokół naszej szkoły, a dla nas będą żywym wspomnieniem chwili sadzenia.

Organizatorka

Jolanta Wojtkiewicz

dr1.jpg dr10.jpg dr11.jpg
dr12.jpg dr13.jpg dr14.jpg
dr15.jpg dr16.jpg dr17.jpg
dr18.jpg dr19.jpg dr2.jpg
dr20.jpg dr3.jpg dr4.jpg
dr5.jpg dr6.jpg dr7.jpg
dr8.jpg dr9.jpg