Biwak w Miętowym Gaju

24-05-17 Administrator 0 comment

 Biwak w Miętowym Gaju

W poniedziałek 15 maja  2017 roku uczniowie klasy  III B gimnazjum i VIB szkoły podstawowej w Zbicznie udali się na biwak  do „Miętowego Gaju”. Organizatorami wspólnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży były wychowawczynie,  pani Grażyna Kędziorska i pani Danuta Kozikowska. Pierwszego dnia uczniowie brali udział w zajęciach przyrodniczych na ścieżce dydaktycznej w miejscowości Gaj. Wieczorem było smażenie kiełbasek. Specjalnymi gośćmi na biwaku były dwie studentki  pochodzące z Chin i Hongkongu. Wówczas dopiero rozpoczęła się lekcja ’’języka angielskiego ale w innym stylu’’. Następnego dnia po śniadaniu wyruszyliśmy na spacer po najbliższej okolicy. Wyznaczona trasa okazała się doskonała  do poznania przyrody  Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Wszystkim dopisywały świetne humory. Atmosfera była przyjazna dla wszystkich uczestników.

1.jpg 10.jpg 11.jpg
12.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg