Międzygminny Turniej w Unihokeja

29-05-17 Administrator 0 comment

Turniej w Unihokeja

Dnia, 26.04.2017 r. w hali widowiskowo – sportowej w Zbicznie rozegrano Międzygminny Turniej w Unihokeja. Do zawodów w kategorii dziewcząt i chłopców przystąpiły trzy szkoły : SP w Drużynach , SP w Jajkowie , oraz SP Zbiczno. Turniej został rozegrany “każdy z każdym”. Rozegrano sześć spotkań. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy puchary.

Kolejność końcowa

Dziewczęta :

1   miejsce SP Jajkowo

2  miejsce SP Zbiczno

3  miejsce SP Drużyny

Chłopcy :

1 miejsce SP Zbiczno

2 miejsce SP Jajkowo

3 miejsce SP Drużyny

Do zawodów przygotowali uczniów nauczyciele wychowania – fizycznego:

 p. Katarzyna Wołowska i p . Adrian Janczak.

  Zawodnikom życzymy dalszych sukcesów!

1.jpg 10.jpg 2.jpg
3.jpg 4.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg 8.jpg
9.jpg