Bal gimnazjalny 2017

14-06-17 Administrator 0 comment

Bal gimnazjalny 2017r.

10 czerwca 2017 roku, w świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji, młodzież klas trzecich Gimnazjum w Zbicznie bawiła się na balu gimnazjalnym.

Organizatorami byli trzecioklasiści oraz ich rodzice. Na uroczystość zaproszono dyrekcję, grono pedagogiczne oraz pracowników administracji szkoły i obsługi. Tradycją jest udział koleżanek i kolegów z klas drugich. Spotkanie rozpoczęło się od podziękowań uczniów dla zaproszonych gości za lata opieki i nauki oraz dla rodziców za przygotowanie balu. Następnie zaproszono do poloneza w wykonaniu przyszłych absolwentów. Wprowadził on wszystkich w wzruszający nastrój. Rozpoczynając bal, pani dyrektor Halina Murlik, pogratulowała uczniom umiejętności tanecznych, jednocześnie życzyła im świetlanej przyszłości spełniającej ich marzenia. Podziękowała rodzicom za tak pięknie przygotowane i ustrojone stoły, a wszystkim życzyła wspaniałej zabawy.

Oprawą muzyczną pokierował Paweł Armata, również absolwent naszego gimnazjum.

W czasie wesołych pląsów na środek sali wjechały przepiękne i jak się okazało bardzo smaczne torty, które pokroiły i rozdały wychowawczynie klas trzecich, pani Jolanta Wojtkiewicz i pani Danuta Kozikowska.

W miłej radosnej atmosferze młodzież bawiła się do późnych godzin wieczornych.

b1.JPG b11.JPG b12.JPG
b13.JPG b15.JPG b16.JPG
b17.JPG b18.JPG b19.JPG
b20.JPG b21.JPG b22.JPG
b23.JPG b24.JPG b25.JPG
b26.JPG b27.JPG b3.JPG
b4.JPG b5.JPG b6.JPG
b7.JPG b8.JPG b9.JPG