I Szaradziarski Konkurs Wiedzy

17-10-17 Administrator 0 comment

I Szaradziarski Konkurs Wiedzy
o puchar Starosty Brodnickiego

Dnia 18 października 2017r. w I Liceum Ogólnokształcącym

w Brodnicy został przeprowadzony I Szaradziarski Konkurs Wiedzy

o puchar Starosty Brodnickiego. W zawodach brało udział 33 uczniów reprezentujących 11 szkół z powiatu brodnickiego. Trzyosobowe drużyny podczas 7 dziesięciominutowych rund rozwiązywały krzyżówki i inne zadania z zakresu matematyki, języka polskiego, historii, geografii i sportu.

Gimnazjum w Zbicznie reprezentowały dwie drużyny trzyosobowe w składzie: z klasy II Wiktoria Dardzińska, Dawid Klimek, Radosław Rotzoll oraz z klasy III a Małgorzata Kosakowska, Przemysław Różycki i Aleksandra Zielińska.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe, ufundowane przez Stowarzyszenie OMEGA.

Opiekę nad uczniami pełniły p. M. Lewińska i p. B. Kleinowska.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg