Konkurs “I oni kiedyś byli dziećmi”

18-10-17 Administrator 0 comment

KONKURS “I ONI KIEDYŚ BYLI DZIEĆMI”

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego szkoły podstawowej, p. Grażyna Kędziorska i p. Danuta Kozikowska zorganizowały dla uczniów klas IV-VII konkurs z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ.  Na gazetce szkolnej zostały umieszczone zdjęcia nauczycieli z ich dzieciństwa (przecież oni też byli dziećmi). Zadaniem uczniów było odgadnięcie  jak najwięcej prawidłowych nazwisk nauczycieli. Zadanie okazało się trudne.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 12 października 2017roku.

Do zabawy przystąpiło 19 uczniów. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy VI –SANDRA MILARSKA oraz uczeń WOJCIECH KLEINOWSKI. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki od opiekunów Samorządu Szkolnego.

Dziękujemy Naszym Nauczycielom za udostępnienie swoich zdjęć.

1.jpg 2.jpg 3.jpg