Megamisja relacja z zadania 3

18-10-17 Administrator 0 comment

Relacja z wykonania zadania 3:
Złapiemy Psotnika prawda czy fałsz?

Ponownie staraliśmy się scenariusz dopasować do własnych potrzeb i możliwości naszych dzieci. Tematyka zajęć była dla dzieci mega interesująca podobnie jak udział w mega misji. Dzieci z wielkim oczekiwaniem czekają na kolejny tydzień aby spotkać, przeżyć nowe przygody z Kubą i Julką. Zauważyliśmy ,że z każdymi zajęciami dzieci coraz lepiej pracują w grupach, są bardziej kreatywne, nie boją się zgłaszać swoich opinii i rozwiązań problemów. Dzieciaki najbardziej cieszą się gdy fizycznie na tablicy interaktywnej widzą jak zdobywają nowe punkty. Co do efektów naszej pracy myślę ,że były one zaskakujące nawet dla samych dzieciaków. Zauważyły one problem weryfikowania informacji otrzymywanych z różnych źródeł. Wcześniej nie do końca zdawały sobie w pełni sprawę z tego problemu. Dzieci na koniec zajęć powiedziały że na przyszłość będą bardziej ostrożne wyrażając swoje zdanie, opinie w związku z zasłyszaną gdzieś informacją. Zatem ponownie brawo Mega Misja jesteście wielcy. Myślę, że z pewnością nasze dzieci skorzystały bardzo dużo z tych zajęć;)))))

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg

Udostępnij