Biwak w szkole klasy 5a i 5b

30-10-17 Administrator 0 comment

Biwak w szkole

       W piątek 27 października uczniowie klas 5a i 5b Szkoły Podstawowej w Zbicznie  po raz kolejny nocowali w budynku naszej szkoły. Była to doskonała okazja do wspólnej integracji. Uczniowie tego wieczoru spędzali miło czas na wspólnych grach, zabawach i  rozmowach. Nie mogło również zabraknąć nocnego oglądania filmów, tym razem uczniowie obejrzeli “Mustanga z Dzikiej Doliny”, „Jak wytresować smoka”, “Kevina”, który tym razem został sam w Nowym Jorku. Uczniowie prezentowali również swoje pasje i uzdolnienia: literackie, komputerowe i cyrkowe.

        Opiekunami uczniów byli wychowawcy klasy: pani Anita Małkowska i pan Rafał Laskowski oraz nauczycielka muzyki pani Iwona Szwaracka.

1.jpg 10.jpg 11.jpg
12.jpg 13.jpg 14.jpg
15.jpg 16.jpg 17.jpg
2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg
8.jpg 9.jpg