MegaMisja relacja z zadania 5

01-11-17 Administrator 0 comment

MegaMisja relacja z zadania 5

To znowu my dzieci ze szkoły w Zbicznie.  W dniu dzisiejszym realizowaliśmy nowe zadanie polegające na pomocy Psotnikowi w komunikacji. Pisaliśmy różnego rodzaju komunikaty, które miały być skierowane do pani wychowawczyni, do mamy i do kolegi. Korzystaliśmy z podpowiedzi, które otrzymaliśmy tzn. jak zacząć naszą wypowiedź, co napisać w części środkowej i co najważniejsze jak pożegnać się z rozmówcą. Było to wbrew pozorom dość proste zadanie, ale zabawy mieliśmy co nie miara. Komunikaty naszych kolegów i koleżanek były naprawdę śmieszne. Fajna zabawa, a godzina na wykonanie tego zadania to za mało. Moglibyśmy się tak bawić bez końca. Najważniejsze co zapamiętaliśmy to fakt, iż zwracając się do kogoś trzeba być miłym i uprzejmym. Z pewnością następnym razem, gdy zdenerwuje mi kolega lub koleżanka będziemy się starać bardziej przy doborze słów, tak aby nikogo nie obrazić. Dla nas była to świetna przygoda. Dzieciaki ze Zbiczna czekają z zapałem na kolejne zadania Psotnika.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg