MegaMisja – jak zwracać się do różnych osób?

01-11-17 Administrator 0 comment

MegaMisja – jak zwracać się

do różnych osób?

Szanowny Panie Psotniku wykonaliśmy kolejne zadanie polegające na udoskonaleniu naszej komunikacji – czyli sposobu za pomocą, którego porozumiewamy się z innymi ludźmi. Niektóre dzieci na początku zajęć pytane o komunikację kojarzyły ją z komunikacją miejską czyli całą siecią autobusów, tramwajów dzięki którym możemy się poruszać po mieście. Późnej jednak w trakcie zajęć świetnie potrafiły komunikować się ze sobą wzajemnie na różne sposoby. Poznały czym są komunikaty słowne, komunikaty w postaci gestów, obrazów czy wreszcie dźwięków. Najbardziej z całych zajęć dzieciom spodobały się słowne kalambury i odgrywanie scenek, gdzie mogły się wcielić w rolę pani bibliotekarki , pani nauczycielki czy pana doktora. Dzieci mówiły o tym zadaniu, iż jest to super zabawa. Mega Misjo prosimy o więcej takich megastycznych zadań. Dzieci mówią, iż są ciekawe co nowego w kolejnym zadaniu wymyśli Psotnik i jak one będą mogły mu pomóc. Nasi uczniowie już nawet tworzą własne scenariusze co w kolejnych zadaniach może napsocić Psotnik 😉

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg