MegaMisja – super bohaterowie nie tylko w sieci

01-11-17 Administrator 0 comment

MegaMisja – super bohaterowie nie tylko w sieci

Drogi Psotniku, dzisiaj realizowaliśmy kolejne zadanie pt: Super bohaterowie nie tylko w sieci. Na zajęciach porównywaliśmy świat rzeczywisty ze światem fikcji, w którym żyją nasi bohaterowie. Podczas naszej megastycznej lekcji próbowaliśmy przekonać Kubę, że prawdziwe talenty są lepsze, niż te wymyślone. Rysowaliśmy nasze postacie z ulubionych bajek, filmów ,jak i siebie samych. Opowiadaliśmy o cechach które te postacie jak i my sami posiadamy. Zastanawialiśmy się, czy możliwa by była zamiana ról i czy my też możemy być takimi super bohaterami? Dzięki temu zadaniu wiemy czym różni się świat fikcji od świata realnego, i że fikcja to tylko wytwór wyobraźni człowieka. Co najważniejsze przekonaliśmy Kubę, że podobnie jak Julka ma rację. Zapobiegliśmy kłótni między rodzeństwem. Udowodniliśmy, że potrafią oni rozwiązywać problemy bez Psotnika. Z lekcji na lekcję coraz lepiej się poznajemy, a opowiadanie o sobie na forum klasy sprawia coraz mniejsze problemy. Z niecierpliwością czekamy na kolejną Mega Misję.

1.jpg 10.jpg 11.jpg
12.jpg 13.jpg 14.jpg
15.jpg 16.jpg 2.jpg
3.jpg 4.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg 8.jpg
9.jpg