MegaMisja – Psotnik w telewizji

02-11-17 Administrator 0 comment

MegaMisja – Psotnik w telewizji

O rety dziś próbowaliśmy złapać Psotnika ,który próbował się przedostać do telewizji. Nie było to łatwe zadanie ,ale po krótkim czasie odkryliśmy że podczas realizowania tego zadania zabawa była przednia. Poznaliśmy czym jest tak naprawdę telewizja. Jakie są funkcje komunikatów medialnych. Rozmawialiśmy na temat tego czym się charakteryzują programy rozrywkowe i informacyjne. Frajdą było wymienianie nazw tych programów ,których przecież znamy bez liku. Rozmowa o tym programach pozwoliła nam poznać co lubimy oglądać ,a czego raczej nie. Ciągle deptaliśmy Psotnikowi po piętach w naszych zmaganiach, a ten sprytnie się nam wywijał. Dzieci najbardziej były zachwycone możliwością odgrywania fragmentów swoich ulubionych programów, bajek, filmów. Niestety lekcja skończyła się tak szybko. My wciąż jesteśmy pełni zapału do pracy i mamy przy tym super zabawę. Psotniku zostałeś złapany. My natomiast posiadamy mega wiedzę na temat telewizji a zabawa w telewizyjne kalambury była przednia.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg