MegaMisja – Psotnik i różne media

07-11-17 Administrator 0 comment

MegaMisja – Psotnik i różne media

Psotniku wykonaliśmy kolejne zadanie a mianowicie poznawaliśmy rożne media zabawa była przednia. Dowiedzieliśmy się czym są media, jakie są elementy wchodzące w skład mediów. Nie wiedzieliśmy również, że media nazywane są środkami masowego przekazu. Ale co było najbardziej zabawne w dzisiejszych zajęciach to rysowanie komiksu do bajki pt: Calineczka. Zabawa była super nasza Calineczka spotkała nawet w komiksie Psotnika. Dziękujemy za tak udane kolejne zajęcia z cyklu MagaMisji. Dzięki wam potrafimy odróżnić od siebie media, wymienić między nimi różnicę. Dzięki ćwiczeniu z komiksem wiemy już jak przełożyć prostą treść na wybraną formę przekazu, nie było to łatwe zadanie ale daliśmy radę. Mieliśmy przy tym mnóstwo zabawy.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg