MegaMisja – Szyfr emotikonek

07-11-17 Administrator 0 comment

MegaMisja – Szyfr emotikonek

Dziś pracowaliśmy wokół tematu emocji a konkretniej emotikonów, które mogą je odzwierciedlać. Próbowaliśmy trochę zabawić się w aktorów i na spróbować pokazać różne emocje. Psotnik ,Julka oraz Kuba będą mogli się pośmiać ,gdy zobaczą jak świetnie się dziś bawiliśmy. Dodatkowo udało nam się rozszyfrować kod emotikonów, dzięki temu pomogliśmy bliźniakom jak i naszej szkle w Mega Misji. Teraz jesteśmy ekspertami od emotikonów. Wiemy ,że w prostych przekazach medialnych można zawrzeć emotikony, które mówią jakie są uczucia nadawcy. Ponadto potrafimy właściwie użyć prostych emotikonów. Rozumiemy również ,że czasem ludzie mogą komunikować się bez słów, co nie przeszkadza odczytać intencje oraz emocję nadawcy. Psotniku już nie możemy się doczekać jakie kolejne zadania nam wymyślisz. Bardzo podobały nam się dzisiejsze zajęcia. Szkoda tylko, że nie możemy umieścić wszystkich zdjęć z naszej dzisiejszej przygody. Było fantastycznie. Nie pozostaje nam nic innego jak napisania do zobaczenia Psotniku ;))))