Andrzejki w gimnazjum

29-11-17 Administrator 0 comment

Andrzejki w gimnazjum

30 września – dzień wróżb i niespodzianek. Samorząd Uczniowski Gimnazjum, zorganizował wiele atrakcji. Dobre wróżki – przedstawiciele każdej klasy, na przygotowanych stoiskach, przepowiadały tylko pomyślną radosną przyszłość. Światło świec i zapach kadzidełek roznosił się po korytarzach szkolnych. Wieczorem cała społeczność uczniowska bawiła się na dyskotece. Wzorem ostatnich lat młodzież zorganizowała andrzejki tematyczne. W tym roku były to „Bajkowe andrzejki”. Uczniowie z poszczególnych klas losowali bajkę, którą należało przygotować, dosłownie lub we własnej dowolnej interpretacji. Jak zawsze wszyscy spisali się na medal. Pod opieką wychowawców przygotowali scenariusze, stroje, scenografię i muzykę. W sobotę 01 grudnia oglądaliśmy spektakle teatralne w miłej radosnej atmosferze.

Pani dyrektor Halina Murlik, podziękowała opiekunce SU za pomysł, wychowawcom za wkład pracy i przede wszystkim aktorom za zaangażowanie i wysiłek. Wszystkie zespoły zdobyły I miejsce. Aktorom rozdano słodkie niespodzianki, a poszczególne klasy otrzymały nagrodę sponsorowaną przez panią dyrektor. Podsumowując –  kolejna udana inicjatywa młodzieżowa w naszej szkole.

 

Wróżby Andrzejkowe

Jak co roku w gimnazjum z okazji andrzejek organizujemy wróżby. Małgosia czarowała i wróżyła. Jak widać pozytywnie, co wywołuje dużo radości. Kinga i Karolina – też spełniają marzenia. Oliwia wróży jak z kart. Stoisko VII b – wróżki – Karolina i Marcelina-jak malowane.. (co prawda to podstawówka, ale wychowawczynią jest nasza opiekunka SU). Stoisko ze świecami, zapachami i wróżbami przepowiadającymiświetlaną przyszłość – stąd kolejka była tu najdłuższa. A wieczorem spotkaliśmy się na dyskotece. Po szaleństwach w przerwie świętowaliśmy w klasach.

 

an16.jpg an17.jpg an18.jpg
an19.jpg an20.jpg an21.jpg
an22.jpg an23.jpg an24.jpg
an25.jpg an26.jpg an27.jpg
an28.jpg an30.jpg an31.jpg
an1.JPG an10.JPG an11.JPG
an12.JPG an13.JPG an14.JPG
an15.JPG an2.JPG an3.JPG
an4.JPG an5.JPG an6.JPG
an7.JPG an8.JPG an9.JPG