Andrzejki w gimnazjum

29-11-17 Administrator 0 comment

Andrzejki w gimnazjum

30 września – dzień wróżb i niespodzianek. Samorząd Uczniowski Gimnazjum, zorganizował wiele atrakcji. Dobre wróżki – przedstawiciele każdej klasy, na przygotowanych stoiskach, przepowiadały tylko pomyślną radosną przyszłość. Światło świec i zapach kadzidełek roznosił się po korytarzach szkolnych. Wieczorem cała społeczność uczniowska bawiła się na dyskotece. Wzorem ostatnich lat młodzież zorganizowała andrzejki tematyczne. W tym roku były to „Bajkowe andrzejki”. Uczniowie z poszczególnych klas losowali bajkę, którą należało przygotować, dosłownie lub we własnej dowolnej interpretacji. Jak zawsze wszyscy spisali się na medal. Pod opieką wychowawców przygotowali scenariusze, stroje, scenografię i muzykę. W sobotę 01 grudnia oglądaliśmy spektakle teatralne w miłej radosnej atmosferze.

Pani dyrektor Halina Murlik, podziękowała opiekunce SU za pomysł, wychowawcom za wkład pracy i przede wszystkim aktorom za zaangażowanie i wysiłek. Wszystkie zespoły zdobyły I miejsce. Aktorom rozdano słodkie niespodzianki, a poszczególne klasy otrzymały nagrodę sponsorowaną przez panią dyrektor. Podsumowując –  kolejna udana inicjatywa młodzieżowa w naszej szkole.

 

Wróżby Andrzejkowe

Jak co roku w gimnazjum z okazji andrzejek organizujemy wróżby. Małgosia czarowała i wróżyła. Jak widać pozytywnie, co wywołuje dużo radości. Kinga i Karolina – też spełniają marzenia. Oliwia wróży jak z kart. Stoisko VII b – wróżki – Karolina i Marcelina-jak malowane.. (co prawda to podstawówka, ale wychowawczynią jest nasza opiekunka SU). Stoisko ze świecami, zapachami i wróżbami przepowiadającymiświetlaną przyszłość – stąd kolejka była tu najdłuższa. A wieczorem spotkaliśmy się na dyskotece. Po szaleństwach w przerwie świętowaliśmy w klasach.

 

an16.jpg an17.jpg an18.jpg
an19.jpg an20.jpg an21.jpg
an22.jpg an23.jpg an24.jpg
an25.jpg an26.jpg an27.jpg
an28.jpg an30.jpg an31.jpg
an1.JPG an10.JPG an11.JPG
an12.JPG an13.JPG an14.JPG
an15.JPG an2.JPG an3.JPG
an4.JPG an5.JPG an6.JPG
an7.JPG an8.JPG an9.JPG


Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast