Zabawa Andrzejkowa w szkole podstawowej

29-11-17 Administrator 0 comment

 

ZABAWA ANDRZEJKOWA

         Imię Andrzej cieszy się wielką popularnością wśród dzieci i dorosłych. Nasza szkoła obchodziła „ANDRZEJKI” 30 listopada 2017r. Przygotowania rozpoczęły się już kilka dni wcześniej. Członkowie Samorządu Szkolnego Szkoły Podstawowej w Zbicznie wykonali wróżby dla nauczycieli oraz innych pracowników szkoły. Już od godzin rannych uczennice rozdawały słodkie niespodzianki z przepowiednią na przyszłość. W godzinach popołudniowych odbyła się „ZABAWA ANDRZEJKOWA”. Wszystkich zgromadzonych powitała Pani Dyrektor Halina Murlik. Uczniowie tańczyli, towarzyszył im śmiech i humor dopisywał każdemu. W trakcie imprezy przeprowadzone zostały dwa konkursy. Jeden z nich to taniec z balonem, drugi polegał na utworzeniu „jesiennego pomnika”. Uczniowie wykazali się wielkimi umiejętnościami i dużą kreatywnością. Każdy uczestnik konkursu otrzymał słodki upominek, który wręczyła Pani Dyrektor. Zabawa zakończyła się wielkimi emocjami o godzinie 19:00. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego dziękują Panu Karolowi Magnuszewskiemu za oprawę muzyczną, a rodzicom klas IV za przygotowanie słodkości dla pracowników szkoły.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego Szkoły Podstawowej

p. Grażyna Kędziorska

p. Danuta Kozikowska 

 

1.jpg 10.jpg 11.jpg
12.jpg 13.jpg 14.jpg
15.jpg 16.jpg 17.jpg
18.jpg 19.jpg 2.jpg
20.jpg 21.jpg 22.jpg
23.jpg 24.jpg 25.jpg
26.jpg 27.jpg 28.jpg
29.jpg 3.jpg 30.jpg
31.jpg 32.jpg 33.jpg
34.jpg 35.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg 9.jpg