MegaMisja – Pamiętnik audio Julki i Kuby

30-11-17 Administrator 0 comment

MegaMisja – Pamiętnik audio Julki i Kuby

Psotniku dzisiaj dzień wyjątkowy 6 grudnia z tej okazji dziś wszyscy na zajęciach MegaMisji byliśmy Mikołajami. Mamy dla Ciebie mały prezent-nasze Mikołajowe zdjęcie. Dziś tematem zajęć był tworzenie dźwiękowego pamiętnika dla mamy Kuby i Julki. Zastanawialiśmy się, jak wyglądałby taki pamiętnik z naszej szkoły, czyli jak można uszami zobaczyć szkołę. Czyli jakie dźwięki są dla niej charakterystyczne. Ustaliliśmy ,że jest to z pewnością dzwonek mega głośny ,jak i głosy a raczej hałas który tworzymy my sami podczas zabawy na przerwach. Bez tego hałasu nasza szkoła nie byłaby taka sama. Bardzo ciekawe było ćwiczenie, gdzie z zamkniętymi oczami myśleliśmy jakie dźwięki nas otaczają. Bawiliśmy się również w odgadywanie, jakie to dźwięki. Super zabawa, dziękujemy Psotniku.
1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg