MegaMisja – Multimedialny album z Psotnikiem

30-11-17 Administrator 0 comment

MegaMisja – Multimedialny album z Psotnikiem

MegaMisjo, na ostatnich zajęciach tworzyliśmy multimedialny album z Psotnikiem w tle. Nasze zadanie polegało na pomocy Kubie i Julce w wybraniu najlepszych zdjęć do album, w których znalazł się również Psotnik. Zadanie to wykonaliśmy po wcześniejszym poznaniu zasad robienia poprawnych zdjęć, z zachowaniem zasad o istnieniu których musi wiedzieć każdy szanujący się fotograf. Teraz wiemy już co to znaczy zrobić zdjęcie żabiej perspektywy w nawiasie mówiąc to bardzo śmieszne określenie, nie mogliśmy się przestać z tego śmiać. Teraz Kuba i Julka mają fantastyczny album a fotki tam umieszczone wyglądają bardzo profesjonalnie . Jesteśmy pełni zapału do realizacji dalszych zadań z naszym ukochanym Psotnikiem;)))

1.jpg 2.jpg 3.jpg