Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem

06-12-17 Administrator 0 comment

Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem

Dnia 7.12.2017 r. 32 osobowa grupa uczniów klas VI Szkoły Podstawowej w Zbicznie brała udział w IX edycji akcji profilaktycznej pt. „Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem”. Akcja zorganizowana została przez Caritas Diecezji Bydgoskiej i Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy i odbyła się w hali sportowo-widowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy. W akcji wzięło udział około 3 tys. dzieci z całego województwa kujawsko–pomorskiego. Organizatorzy zapewnili ciekawy program artystyczny, m.in. przedstawienie profilaktyczne, przygotowane przez kujawsko-pomorskich policjantów. Omówiono w nim zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu, kontaktami z osobami obcymi, bezpieczeństwa na drodze. Imprezę poprowadzili funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Opiekę nad uczniami sprawowali p. Dobrowolska V., p. Kleinowska B., p. Pielacka A. i p. Kamiński R.
1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg