Zimowa noc w szkole

11-12-17 Administrator 0 comment

Zimowa noc w szkole

Noc w szkole, to ….cudowne przeżycie. Uczniowie klas siódmych i II gimnazjum w dniach 08 – 09 grudnia, spędzili z wychowawcami właśnie taką noc.

Przygotowano wiele niespodzianek. Rozpoczęto od zawodów sportowych. W hali graliśmy w kosza, piłkę nożną, ćwiczyliśmy układy taneczne. Po powrocie do szkoły bawiliśmy się wspólnie grając w gry planszowe i ruchowe. Wieczorem – wspólna kolacja, czyli pizza na zamówienie. Po posiłku przyszedł Mikołaj z prezentami. Wspólnie stroiliśmy choinkę. Przed snem seans filmowy. Wzruszająca komedia „Po prostu przyjaźń” skończyła się późnym wieczorem. Rano rodzice punktualnie odebrali swoje dzieci. Wszyscy zadowoleni w dobrych humorach wrócili do domów.

Wychowawca VII b

Jolanta Wojtkiewicz

1.JPG 10.JPG 11.JPG
13.JPG 14.JPG 15.JPG
16.JPG 17.JPG 18.JPG
19.JPG 2.JPG 20.JPG
3.JPG 4.JPG 5.JPG
6.JPG 7.JPG 8.JPG
9.JPG