Powiatowy konkurs kolęd w języku angielskim

12-12-17 Administrator 0 comment

II POWIATOWY KONKURS KOLĘD

I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH

W JĘZYKU ANGIELSKIM

13 grudnia 2017 roku w Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim po raz drugi odbył się Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim, zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim we współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim i współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Brodnicy oraz Miasto i Gminę Jabłonowo Pomorskie.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Klasa 3a Oliwia Sztramska, która zaśpiewała “Away in the manger”.

Klasa 3b Maja Golubska, Lena Babalska, Aleksandra Bernyś, “Santa is coming to town”.

Klasa 3c Alicja Choszczewska, Zuzanna Barczewska, Wiktoria Wilkanowska “Silent night”.

Klasa 3c Martyna Metkowska, Nicola Rezmerowska ” Little “.

Klasa 3c Katarzyna Kleinowska z piosenką “Little Jesus”.

Klasa 4a Nina Krzyżanowska, Arkadiusz Szewczuk “Snow is falling”

Klasa 4b Maksymilian Łoboda “I saw tree ships”

Klasa 5b Julia Osińska „Wonderful dream”

Klasa 7b Sara Granitza „Mistletoe”

Wszystkie powyższe występy były na najwyższym poziomie zarówno pod kątem języka angielskiego jak i wokalnym. Dzieci włożyły mnóstwo ciężkiej pracy w przygotowanie do występów za co serdecznie im dziękujemy. W konkursie został nagrodzony Maksymilian Łoboda z klas 4b, który zajął trzecie miejsce wśród solistów. Wszystkim naszym uczestnikom konkursu życzymy wytrwałości oraz dalszych sukcesów.

1.jpg 10.jpg 11.jpg
2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg
8.jpg 9.jpg