Widowiska Bożonarodzeniowe 2017

19-12-17 Administrator 0 comment

Szkolny Przegląd
„Widowiska Bożonarodzeniowe 2017”

Dnia 20 grudnia 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym przeglądzie widowisk bożonarodzeniowych. Organizatorki przywitały zebranych gości i zaprosiły na „ucztę dla duszy”.

Pierwsi wystąpili uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej, którzy ukazali przemianę współczesnej dziewczyny pod wpływem dobrych Aniołów. Uczniowie klas trzecich gimnazjum, w wzruszający sposób, przypomnieli czym jest Boże Narodzenie dla chrześcijan i jak powinniśmy postępować. Uczniowie klasy VIIa sięgnęli do dawnych polskich tradycji. Występy grup teatralnych uświetnili najmłodsi, śpiewając kolędy i pastorałki, również w języku angielskim. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Nagrody ufundowała Dyrektor Halina Murlik i sklepik szkolny. Organizatorki podziękowały uczniom i ich opiekunom, Paniom: Urszuli Pomianowskiej, Jolancie Wojtkiewicz, Katarzynie Słomińskiej, Joannie Hartce, Annie Sarnowskiej, Izabeli Oliszewicz-Łobodzie, Veronice Dobrowolskiej i Magdalenie Stawskiej-Pikulskiej. Pani Dyrektor Halina Murlik złożyła wszystkim serdeczne życzenia świąteczne.

Bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy w 2018 roku.

                                          Longina Jasieniecka
                                       i Katarzyna Słomińska

1.jpg 10.jpg 11.jpg
12.jpg 13.jpg 14.jpg
15.jpg 16.jpg 17.jpg
18.jpg 19.jpg 2.jpg
20.jpg 21.jpg 22.jpg
23.jpg 24.jpg 25.jpg
26.jpg 27.jpg 28.jpg
29.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg
8.jpg 9.jpg