Konkurs “Bombka Bożonarodzeniowa”

12-01-18 Administrator 0 comment

Już po raz drugi Przedszkole w Zbicznie zorganizowało gminny konkurs na najładniejszą bombkę bożonarodzeniową. W konkursie udział wzięło aż 69 dzieci z Przedszkola w Zbicznie oraz Przedszkola w Pokrzydowie. Spośród wszystkich dostarczonych prac jury  wyróżniło 26 prac.

Wyróżnieni uczniowie :

1. Sztramska Zuzanna

2. Cyglicka Ada

3.Osowska Magdalena

4. Krajewski Szymon

5. Kochalski Oskar

6. Stróż Zuzanna

7. Karpiński Oskar

8. Otremba Hubert

9. Paczkowski Szymon

10. Zielecki Jakub

11. Rykaczewski Dominik

12. Magalski Hubert

13. Gołębiewski Wiktor

14. Gołębiewski Mikołaj

15. Kruszewski Nikodem

16. Oświeciński Olaf

17. Mierzejewska Antonina

18. Hartka Ireneusz

19. Kempkowska Alicja

20. Kosmela Szymon

21. Iwankowska Zuzanna

22. Melkowska Oliwia

23. Dardziński Rafał

24. Kwaśniewski Aleksander

25. Chojnowska Alicja

26. Kamiński Filip

otrzymają nagrody ufundowane przez Dyrektora Zespołu Szkół w Zbicznie – p. Halinę Murlik. Wszyscy uczestnicy otrzymają słodki upominek zakupiony przez  Radę Rodziców Zespołu Szkół w Zbicznie. Nagrody zostaną wręczone 6.02.1018r. podczas balu karnawałowego. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział,  a wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!!

1.jpg 2.jpg 3.jpg