Bal karnawałowy w klasach 4-7 i gimnazjum

06-02-18 Administrator 0 comment

BAL KARNAWAŁOWY 2018
KLASY 4-7 I GIMNAZJUM

Karnawał

„W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma!”

Dnia 07 lutego 2018 roku odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 4-7 i gimnazjum. Uczniowie pod opieką wychowawców i nauczycieli przygotowali poczęstunek w klasach a rodzice zadbali o stroje karnawałowe dla swoich dzieci. Wśród przebranych pojawiły się krasnale, sportowcy, kibice, koty, księżniczki, pajace itp. Oprawą muzyczną zajął się Pan Karol Magnuszewski, któremu serdecznie dziękujemy za włożony wkład pracy i czas poświęcony naszej szkole. Podczas zabawy odbyły się dwa konkursy. Pierwszy wyłonił najliczniej i najciekawiej przebraną klasę. Okazało się, że największą pomysłowością wykazała się klasa 4a. Wszyscy uczniowie tej grupy byli przebrani. Na uwagę zasługuje cała młodzież społeczności szkolnej, która również miała wspaniałe pomysły na stroje karnawałowe. Drugi konkurs był związany ze świętem zakochanychwalentynek. Chłopcy dedykowali życzenia walentynkowe dla wytypowanej koleżanki z klasy. Dostarczyło to wielu wrażeń. Uczestników biorących udział w konkursach nagrodziła Pani Dyrektor Halina Murlik.

„Wszystkiego dobrego w Dniu Św. Walentego,
dużo radości, dużo czułości,
a przede wszystkim morza miłości.”

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego :

Pani Danuta Kozikowska

Pani Grażyna Kędziorska

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg
a10.jpg a11.jpg a12.jpg
a13.jpg b1.jpg b2.jpg
b3.jpg b4.jpg b5.jpg
b6.jpg b7.jpg b8.jpg
b9.jpg