Bal karnawałowy u uczniów kl. I-III

06-02-18 Administrator 0 comment

Bal karnawałowy w klasach I-III

Dnia 6 stycznia 2018 roku odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Zbicznie – bal karnawałowy. Impreza odbyła się pod hasłem: „Karnawałowa podróż przez kontynenty”.

W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami i nauczycielami. Na kontynentach (przystankach) uczniowie wykonywali przygotowane dla nich zadania, zdobywając tym samym punkty dla klasy. Na koniec balu wyłoniono zwycięską klasę – aczkolwiek nagrody otrzymali wszyscy uczniowie.

Dzieci bawiły się świetnie. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

1.jpg 10.jpg 11.jpg
12.jpg 13.jpg 14.jpg
15.jpg 16.jpg 17.jpg
18.jpg 19.jpg 2.jpg
20.jpg 21.jpg 22.jpg
23.jpg 24.jpg 25.jpg
26.jpg 27.jpg 28.jpg
3.jpg 4.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg 8.jpg
9.jpg


Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast