Bal karnawałowy u uczniów kl. I-III

06-02-18 Administrator 0 comment

Bal karnawałowy w klasach I-III

Dnia 6 stycznia 2018 roku odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Zbicznie – bal karnawałowy. Impreza odbyła się pod hasłem: „Karnawałowa podróż przez kontynenty”.

W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami i nauczycielami. Na kontynentach (przystankach) uczniowie wykonywali przygotowane dla nich zadania, zdobywając tym samym punkty dla klasy. Na koniec balu wyłoniono zwycięską klasę – aczkolwiek nagrody otrzymali wszyscy uczniowie.

Dzieci bawiły się świetnie. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

1.jpg 10.jpg 11.jpg
12.jpg 13.jpg 14.jpg
15.jpg 16.jpg 17.jpg
18.jpg 19.jpg 2.jpg
20.jpg 21.jpg 22.jpg
23.jpg 24.jpg 25.jpg
26.jpg 27.jpg 28.jpg
3.jpg 4.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg 8.jpg
9.jpg