Walentynki w naszej szkole

08-02-18 Administrator 0 comment

WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE

Walentynki obchodzimy tradycyjnie czternastego lutego. Ten dzień przypada we ferie zimowe. Wówczas nasi uczniowie odpoczywają od zajęć lekcyjnych. Opiekunowie samorządu uczniowskiego postanowili zorganizować pocztę walentynkową w ostatnim tygodniu przed feriami. Członkowie szkolnego Samorządu Uczniowskiego szkoły podstawowej przygotowali skrzynkę na kartki walentynkowe. Można było je wrzucać od poniedziałku do czwartku. W poczcie walentynkowej znalazło się aż kilkadziesiąt kartek adresowanych do uczniów klas 4-7 i gimnazjum. W piątek życzenia i dedykacje trafiły do młodzieży i nauczycieli. Do imprezy szkolnej włączyli się także nauczyciele świetlicy, którzy zorganizowali uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum konkurs na najpiękniejszą walentynkę oraz nauczyciele: pani A. Małkowska i pan R. Laskowski, którzy zadbali o „sercowy” wystrój szkoły.

Tekst: opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Pani Danuta Kozikowska

Pani Grażyna Kędziorska