Certyfikat Lubelli

12-03-18 Administrator 0 comment

CERTYFIKAT „LUBELLA INSPIRUJE
I EDUKUJE
” DLA SZKOŁY
PODSTAWOWEJ W ZBICZNIE

Uczniowie klasy VIa przystąpili do III edycji programu edukacyjnego „LUBELLA INSPIRUJE I EDUKUJE”. Głównym celem programu był wzrost świadomości uczniów na temat zasad prawidłowego żywienia oraz wspieranie nauczycieli w edukowaniu uczniów  o roli produktów zbożowych w codziennej diecie. Udział w programie polegał na przeprowadzeniu  3 lekcji na podstawie specjalnie opracowanych materiałów edukacyjnych  przygotowanych przez zespół ekspertów – metodyków i dietetyków. Po zapoznaniu się z prezentacją uczniowie wykonywali plakaty zachęcające do spożywania produktów zbożowych, a w czasie  „Kreatywnej Gry Szkolnej” odkrywali znaczenie prawidłowego odżywiania w życiu człowieka. Specjalnie zaprojektowane zadania pozwoliły uczestnikom poszerzać ich wiedzę na temat roli produktów zbożowych w codziennej diecie oraz pomogły w utrwaleniu przyswojonych informacji w atrakcyjny i efektywny sposób. Końcowym  etapem projektu,  było przygotowywanie  dań z wykorzystaniem produktów zbożowych oraz ich degustacja. 

 

Koordynator projektu: 

Maria Zajda 

  

 

1.jpg 10a.jpg 11a.jpg
12a.jpg 13a.jpg 14a.jpg
15a.jpg 16a.jpg 17a.jpg
18a.jpg 19a.jpg 2.jpg
20b.jpg 21b.jpg 22b.jpg
3.jpg 4.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg 8.jpg
9.jpg