Konkurs Powiatowy “Palma wielkanocna”

22-03-18 Administrator 0 comment

Konkurs Powiatowy „Palma wielkanocna”

Dnia 23 marca 2018 roku uczniowie naszego gimnazjum brali udział w Powiatowym Konkursie „Palma wielkanocna” organizowanym rokrocznie w Ośrodku Kultury w Bobrowie. Była to już  XVIII edycja tego konkursu. W tym roku do eliminacji zgłoszono aż 52 palmy.

Wśród uczniów naszej szkoły, którzy wykonali palmę reprezentującą nasze gimnazjum byli: Małgorzata Kosakowska, Paulina Armata, Wiktoria Dardzińska, Przemysław Różycki oraz Sebastian Sikorski. Nauczycielem koordynującym prace uczniów była pani Anita Małkowska.

W tym roku nie udało się zająć czołowego miejsca w konkursie, ale uczniowie mieli dużo frajdy przy jej wykonaniu. Po konkursie palma została przekazana do Kościoła w Zbicznie.

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg a9.jpg
b10.jpg b11.jpg b12.jpg
b13.jpg b14.jpg b15.jpg
b16.jpg b17.jpg