Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza palma wielkanocna”

29-03-18 Administrator 0 comment

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
 „Najpiękniejsza palma wielkanocna”

W miesiącu marcu 2018 roku odbyła się XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „ Najpiękniejsza palma wielkanocna”, udział wzięli uczniowie z ponad 50 szkół podstawowych województwa kujawsko- pomorskiego. Nadesłano ponad 450 palm. Również udział wzięli udział uczniowie z naszej szkoły pod opieką nauczycieli świetlicy szkolnej: p. Marka Wójcika, p. Wojciecha Żurańskiego oraz przy współpracy p. Anity Małkowskiej i p. Katarzyny Słomińskiej. Dnia 9 marca ponad 70 palm pięknych, oryginalnych, pomysłowych bogactwem motywów dekoracyjnych zostało zawiezione do Szkoły Podstawowej nr4 w Toruniu.  Uczniowie naszej szkoły otrzymali wyróżnienia:

W kategorii klas    0 – 1     Amelia Gajda

W kategorii klas  IV – VII  – Patryk Wołowski  

GRATULUJEMY!!!!

1.jpg 10.jpg 2.jpg
3.jpg 4.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg 8.jpg
9.jpg