Biwak klasy 5a i 5b w Miętowym Gaju

23-04-18 Administrator 0 comment

Biwak klasy 5a i 5b w „Miętowym Gaju”

23 i 24 kwietnia 2018r. w Ośrodku Edukacji Ekologicznej “Miętowy Gaj” odbył się biwak klas 5a i 5b. Po przybyciu do ośrodka i zakwaterowaniu uczniowie  zjedli  obiad, a potem przyszedł czas na turniej piłki nożnej. Emocje podczas turnieju ostudził padający deszcz i turniej musiał zostać dokończony kolejnego dnia. Po kolacji uczniowie  spędzali wspólnie czas na rozmowach, grach i zabawach. Po wieczornej toalecie przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Kolejny dzień rozpoczął się od śniadania. Po posiłku uczniowie wysłuchali prelekcji pod tytułem: “Ptaki  zamieszkujące Brodnicki Park Krajobrazowy”. Ostatnimi etapami biwaku był obiad oraz sprzątanie pokoi. Wspólny wyjazd okazał sie doskonałą okazją do integracji zespołów klasowych i fantastycznego spędzenia czasu. Uczniowie otrzymali darmowe wyżywienie w ramach projektu: Dwudniowe zajęcia edukacyjne na terenie Brodnickiego Parku Krajobrazowego w Ośrodku Edukacji Ekologicznej “Miętowy Gaj” organizowanego przez Brodnicki Park Krajobrazowy we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Organizatorami biwaku byli wychowawcy klas piątych: p. Anita Małkowska i p. Rafał Laskowski, a w opiece nad uczniami pomagała p. Iwona Szwaracka.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg
a1.jpg a2.jpg a3.jpg