Wiosenny Marsz Integracyjny

23-04-18 Administrator 0 comment

Wiosenny Marsz Integracyjny

24 kwietnia 2018 r. odbył się „Wiosenny marsz integracyjny” – impreza zorganizowana w ramach projektu „ Upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych”. Organizatorami byli nauczyciele CKZiU. W marszu uczestniczyło sześć dziesięcioosobowych drużyn. Trasa rozpoczynała się na przystani Brodnickiego Towarzystwa Żeglarskiego „Pojezierze”, biegła wzdłuż jeziora Niskie Brodno do Kruszynek. Drużyny ze Zbiczna i CKZiU (ulica Mazurska) pokonywały trasę rowerami, pozostali wybrali formę pieszą. Na pięciu punktach kontrolnych na uczestników czekały zadania sprawnościowe. Dodatkowymi atrakcjami Wiosennego marszu były pokazy ratownictwa drogowego w wykonaniu straży pożarnej, pokazy ratownictwa wodnego prezentowane przez brodnickich ratowników WOPR-u oraz pokazy pierwszej pomocy. Imprezę zakończyło ognisko, podczas którego wręczono uczestnikom pamiątkowe identyfikatory, a zwycięzcom nagrody. Opiekę nad uczniami klasy II gimnazjum sprawowały p. K Wołowska i p. B. Kleinowska.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg