Biwak klasy 4a i 4b w Miętowym Gaju

24-04-18 Administrator 0 comment

Biwak klasy 4a i 4b w Miętowym Gaju

W środę 25 kwietnia 2018  roku uczniowie klasy 4a i 4b szkoły podstawowej w Zbicznie udali się na biwak  do „Miętowego Gaju”. Organizatorami wspólnego wypoczynku dla dzieci były wychowawczynie,  pani Grażyna Kędziorska i pani Danuta Kozikowska we współpracy z panią Iwoną Szwaracką. Uczniowie brali udział w zajęciach edukacyjnych na terenie Brodnickiego Parku Krajobrazowego w Ośrodku Edukacji Ekologicznej “Miętowy Gaj”. Uczestnicy biwaku korzystali z nieodpłatnych posiłków fundowanych przez Brodnicki Park Krajobrazowy we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Wszystkim dopisywały świetne humory. Atmosfera była przyjazna dla wszystkich uczestników.

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg
2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg
5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg
8.jpeg 9.jpeg