Obchody Dnia Ziemi

25-04-18 Administrator 0 comment

Obchody Dnia Ziemi

        22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Pomysłodawcą Dnia Ziemi był amerykański senator Gaylord Nelson, przejęty degradacją środowiska naturalnego. Pierwszy raz Dzień Ziemi został ogłoszony 21 marca 1970 roku.

        W naszej szkole uroczystość z tej okazji odbyła się 26 kwietnia 2018r. Uczniowie klasy szóstej pod opieką pani Marii Zajdy, przygotowali spektakl na temat naszej planety. Na zakończenie organizatorzy, pani Jolanta Wojtkiewicz i pan Rafał Laskowski, ogłosili wyniki konkursu plastycznego „Co nam zagraża Smok czy Smog?

Wyniki konkursu w kategorii gimnazjum i klasy VII:

1 miejsce       DAWID KLIMEK klasa II

2 miejsce       ALEKSANDRA MAĆKO klasa 7b

3 miejsce       PRZEMYSŁAW RÓŻYCKI klasa IIIa

Wyróżnienie   KINGA MARGALSKA klasa 7a

W kategorii klasy IV-VI

1 miejsce       MAJA BOGACKA klasa 6b

2 miejsce       IGOR PIETRZAK klasa 5a

3 miejsce       OLIWIA RÓŻYCKA klasa 4a

wyróżnienie    PIOTR RÓŻYCKI klasa 4a

Autorzy pozostałych prac:

Kinga Słomińska  klasa II

Nina Krzyżanowska klasa 4a

Patryk Wołowski klasa 4a

Maksymilian Łoboda klasa 4b

Agata Cerklańska klasa 5a

Wiktoria Kieliszek klasa 5a

Julia Kowalska klasa 5a

Jakub Łańczak klasa 5a

Alan Pietrzak klasa 5a

Anna Sadowska klasa 5a

Maja Szychowska klasa 5a

Sandra Milarska klasa 6a

Mateusz Rogowski klasa 6a

Aleksandra Paprocka klasa 6b

Wręczono dyplomy oraz upominki laureatom oraz słodkie niespodzianki dla wszystkich autorów plakatów. Pani dyrektor Halina Murlik zwróciła uwagę na tak ważny problem dbania o nasze środowisko, naszą planetę, nasz dom i podziękowała uczniom i opiekunom za przygotowanie obchodów Dnia Ziemi.

1.JPG 10.JPG 2.JPG
3.JPG 4.JPG 5.JPG
6.JPG 7.JPG 8.JPG
9.JPG a1.JPG a2.JPG
a3.JPG a4.JPG b1.JPG
b2.JPG b3.JPG b4.JPG
b5.JPG b6.JPG b7.JPG
b8.JPG b9.JPG c1.JPG
c2.JPG c3.JPG c4.JPG
c5.JPG c6.JPG c7.JPG
c8.JPG c9.JPG d1.JPG