Wycieczka klasy 4a i4b do Ciechocinka

16-05-18 Administrator 0 comment

Wycieczka klas czwartych

Dnia 17 maja 2018 roku uczniowie klas czwartych udali się na wycieczkę do Ciechocinka oraz „Na Rancho pod Olszyną”. Pierwszy etap wycieczki to zwiedzanie Ciechocinka z przewodnikiem ( Park Zdrojowy, Grzybek, Zegar Kwiatowy, Dywany Kwiatowe, Fontanny Świetlne, obszar Tężni ). Drugi etap to przejazd tramwajem konnym na „Rancho pod Olszyną”.  Tam czekało na uczniów płonące ognisko oraz zapach kiełbasek. Po zjedzeniu poczęstunku i krótkim odpoczynku odbyły się zajęcia edukacyjne w dwóch grupach: oprowadzanie na kucach oraz konkurs strzelecki. Czwartoklasiści bawili się świetnie pomimo deszczowej pogody. Wycieczkę zorganizowały wychowawczynie uczniów Pani Grażyna Kędziorska oraz Pani Danuta Kozikowska we współpracy z Panią Iwoną Szwaradzką, nauczycielem w Zespole Szkół w Zbicznie.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg