Powiatowy festiwal piosenki angielskiej w Osieku

04-06-18 Administrator 0 comment

Powiatowy festiwal
piosenki angielskiej w Osieku

W dniu 05.06.2018 odbyła się już XII edycja powiatowego konkursu piosenki angielskiej w Osieku. Naszą szkołę godnie reprezentowali następujący wykonawcy:

Wiktoria Wilknowska 3c

Maksymilian Łoboda 4b

Sandra Milarska 6b

Julia Piotrowska 6b

Joanna Mazerska 6b

Poziom konkursu był jak zawsze bardzo wysoki, pomimo to Wiktorii Wilkanowskiej z klasy 3c udało się wyśmiewać III nagrodę w kategorii solistów w grupie wiekowej 1-3 SP. Wiktorii serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów. Pozostałym uczestnikom życzymy wytrwałości i tyle samo pasji i odwagi, jaką zaprezentowaliście w tym roku. Czekamy na zgłoszenia nowych uczestników festiwalu, którzy już za rok będą mieć szanse reprezentować na festiwalu piosenki angielskiej w Osieku naszą szkołę.

1.jpg 11.jpg 2.jpg
3.jpg 4.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg 8.jpg
9.jpg a1.jpg a2.jpg
a3.jpg a4.jpg a5.jpg