Spotkanie z policjantem nt. “Bezpieczne wakacje”

10-06-18 Administrator 0 comment

 

11 czerwca 2018 roku, tradycyjnie jak co roku – przed mającymi rozpocząć się wakacjami, odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klas 1-7 SP i Gimnazjum  z policjantem Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy – aspirantem sztabowym – Łukaszem Guzowskim. Pan dzielnicowy przypomniał uczniom naszej szkoły zasady bezpiecznego wypoczynku i bezpiecznych zabaw podczas wakacji. Zwrócił uwagę na zachowanie szczególnej ostrożności podczas kąpieli w akwenach wodnych, pobytu  na plaży oraz  w lesie. Uczulił zebranych przed rozważnym korzystaniem z komputera i Internetu oraz zawieraniem znajomości z nieznajomymi. Na zakończenie spotkania życzył wszystkim uczniom i pracownikom szkoły bezpiecznych, słonecznych i radosnych wakacji.

1.jpg 2.jpg 3.jpg