Piknik Rodzinny w Przedszkolu w Zbicznie

11-06-18 Administrator 0 comment

Piknik Rodzinny w Przedszkolu w Zbicznie

8 czerwca odbył się już po raz IV Festyn Rodzinny, organizowany przez Publiczne Przedszkole w Zbicznie. Rozpoczynając tegoroczny festyn,  Pani Dyrektor Halina Murlik  wraz w Wicedyrektorem Panią Urszulą Pomianowską powitały zgromadzonych gości i społeczność przedszkolną. Następnie nasi wychowankowie zaprezentowali przygotowane z tej okazji piosenki. Po części artystycznej rodzice naszych wychowanków wraz z dziećmi, zostali zaproszeni do wspólnej zabawy na placu przedszkolnym. Pan „Flesz” „uzbrojony” w wiele gadżetów ogłaszał kolejne konkurencje zarówno dla tych młodszych jak i starszych uczestników. Ponadto kolorowe stoiska zachęcały dzieci do pomalowania buziek, włosów i paznokci. Blisko cztery godziny nasi wychowankowie wraz z rodzicami i personelem przedszkola wspólnie bawili się, grali i degustowali przepyszne ciasta upieczone przez rodziców naszych wychowanków. Do dyspozycji uczestników był również grill. Kolejną atrakcją jaką przygotowały przedszkolaki wraz z wychowawcami dla rodziców była loteria fantowa. Atrakcyjności spotkaniu dodały dmuchane zjeżdżalnie, z których najchętniej korzystały dzieci.  Tegoroczny Festyn został miło i serdecznie odebrany przez gości, za co dziękują dzieci, nauczyciele i personel przedszkola.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg
a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg aa1.jpg
aa2.jpg aa3.jpg aa4.jpg
aa5.jpg aa6.jpg aa7.jpg
aa8.jpg aa9.jpg bb1.jpg
bb2.jpg bb3.jpg bb4.jpg
bb5.jpg bb6.jpg bb7.jpg
bb8.jpg bb9.jpg cc1.jpg
cc2.jpg cc3.jpg