Ogólnopolska akcja „Jak nie czytam, jak czytam”

13-06-18 Administrator 0 comment

Ogólnopolska akcja
„Jak nie czytam, jak czytam”

 

 

 

8 czerwca 2018r. uczniowie naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję „Jak nie czytam, jak czytam”. Wszyscy wyszli z książkami na boisko. Każdy przyniósł coś ciekawego. Trudno byłoby wymienić tytuły i autorów. Rozłożone koce i piękne słoneczko sprzyjały akcji. Przedszkolakom czytały wychowawczynie. Starsi czytali sami. Czytelnia „pod gołym” niebem była najwspanialszym miejscem do zagłębienia się w lekturze i poszybowania do krainy wyobraźni. Na pewno warto częściej wychodzić z książką na świeże powietrze. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie polubią czytanie książek.

                                                                          Longina Jasieniecka         
1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg
a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg


Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast