Ogólnopolska akcja „Jak nie czytam, jak czytam”

13-06-18 Administrator 0 comment

Ogólnopolska akcja
„Jak nie czytam, jak czytam”

 

 

 

8 czerwca 2018r. uczniowie naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję „Jak nie czytam, jak czytam”. Wszyscy wyszli z książkami na boisko. Każdy przyniósł coś ciekawego. Trudno byłoby wymienić tytuły i autorów. Rozłożone koce i piękne słoneczko sprzyjały akcji. Przedszkolakom czytały wychowawczynie. Starsi czytali sami. Czytelnia „pod gołym” niebem była najwspanialszym miejscem do zagłębienia się w lekturze i poszybowania do krainy wyobraźni. Na pewno warto częściej wychodzić z książką na świeże powietrze. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie polubią czytanie książek.

                                                                          Longina Jasieniecka         
1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg
a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg