Posadzenie “Dębu Niepodległości”

18-09-18 Administrator 0 comment

Dąb z okazji 100-lecia odzyskania
Niepodległości przez Polskę

W Zbicznie posadzono dąb z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę W środę, 19 września na skwerku pomiędzy Zespołem Szkół w Zbicznie a halą widowiskowo-sportową posadzony został symboliczny „Dąb Niepodległości”. Uroczystego zasadzenia jubileuszowego dębu dokonali: wójt gminy Wojciech Rakowski oraz przedstawiciele braci uczniowskiej ze szkół w Zbicznie i Pokrzydowie. Posadzenie dębu poprzedziła akademia w wykonaniu młodzieży z tutejszej szkoły. Uroczystość zorganizowano w ramach akcji przygotowanej przez Urząd Wojewódzki na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg
9a.jpg 9b.jpg 9c.jpg
9e.jpg 9f.jpg 9g.jpg
9j.jpg 9k.jpg 9l.jpg
9o.jpg 9p.jpg 9r.jpg
9w.jpg 9x.jpg 9y.jpg
9z.jpg
 


Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast