Posadzenie “Dębu Niepodległości”

18-09-18 Administrator 0 comment

Dąb z okazji 100-lecia odzyskania
Niepodległości przez Polskę

W Zbicznie posadzono dąb z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę W środę, 19 września na skwerku pomiędzy Zespołem Szkół w Zbicznie a halą widowiskowo-sportową posadzony został symboliczny „Dąb Niepodległości”. Uroczystego zasadzenia jubileuszowego dębu dokonali: wójt gminy Wojciech Rakowski oraz przedstawiciele braci uczniowskiej ze szkół w Zbicznie i Pokrzydowie. Posadzenie dębu poprzedziła akademia w wykonaniu młodzieży z tutejszej szkoły. Uroczystość zorganizowano w ramach akcji przygotowanej przez Urząd Wojewódzki na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg
9a.jpg 9b.jpg 9c.jpg
9e.jpg 9f.jpg 9g.jpg
9j.jpg 9k.jpg 9l.jpg
9o.jpg 9p.jpg 9r.jpg
9w.jpg 9x.jpg 9y.jpg
9z.jpg