Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

28-09-18 Administrator 0 comment

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Po  raz kolejny w naszej szkole odbył sie konkurs z okazji “Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia”.

         Uczniowie klas IV-VIII  szkoły podstawowej  i  III gimnazjum rywalizowali o tytuł “Mistrza Tabliczki Mnożenia “. Zadaniem uczniów było bezbłędne rozwiązanie jak największej ilości przykładów tabliczki mnożenia,  w jak najkrótszym czasie.  W każdej klasie został wyłoniony  “Mistrz” danej klasy oraz “Mistrz Szkoły”. W tym roku ten tytuł przypadł w udziale Barkowi Szewczukowi z klasy 7a, który najszybciej i bezbłędnie rozwiązał wszystkie przykłady. Zwycięscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz tabliczki czekolady, ufundowane przez Dyrekcję. Organizatorami konkursu byli nauczyciele matematyki: p. Grażyna Kędziorska, p. Bernadeta Kleinowska i p. Rafał Laskowski.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg