Pomoc dla schroniska

31-10-18 Administrator 0 comment

Pomoc dla schroniska

W październiku w naszej szkole trwała zbiórka suchej karmy dla zwierząt ze Schroniska dla Zwierząt „Reksio” w Brodnicy. Akcja zakończyła się wielkim sukcesem. Zebraliśmy bardzo dużą ilość karmy. Uczeń Artur Jakubowski podarował samodzielnie zbudowana budę.

9 października odbyła się uroczystość rozdania nagród losowo wybranym darczyńcom.

W uroczystości, którą piosenkami uświetniły dzieci z klasy 3, 2a i 2b, uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele schroniska. Podczas występów nie kryli zaskoczenia i wzruszenia z przebiegu uroczystości i całej akcji.

Zebraną karmę i budę, która stanie się nowym domem schroniskowych kociaków, załadowaliśmy do służbowego samochodu.

Nasze dary z pewnością „osłodzą” życie podopiecznych Schroniska.

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom, rodzicom, którzy wsparli nasza akcję.

 

                                        A.Grzybowska

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg a9.jpg
b1.jpg b2.jpg b3.jpg
b4.jpg