Pomoc dla schroniska

31-10-18 Administrator 0 comment

Pomoc dla schroniska

W październiku w naszej szkole trwała zbiórka suchej karmy dla zwierząt ze Schroniska dla Zwierząt „Reksio” w Brodnicy. Akcja zakończyła się wielkim sukcesem. Zebraliśmy bardzo dużą ilość karmy. Uczeń Artur Jakubowski podarował samodzielnie zbudowana budę.

9 października odbyła się uroczystość rozdania nagród losowo wybranym darczyńcom.

W uroczystości, którą piosenkami uświetniły dzieci z klasy 3, 2a i 2b, uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele schroniska. Podczas występów nie kryli zaskoczenia i wzruszenia z przebiegu uroczystości i całej akcji.

Zebraną karmę i budę, która stanie się nowym domem schroniskowych kociaków, załadowaliśmy do służbowego samochodu.

Nasze dary z pewnością „osłodzą” życie podopiecznych Schroniska.

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom, rodzicom, którzy wsparli nasza akcję.

 

                                        A.Grzybowska

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg a9.jpg
b1.jpg b2.jpg b3.jpg
b4.jpg
 Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast