Wyjazd do Mini Disco

22-11-18 Administrator 0 comment

Wyjazd do Mini Disco

Dnia 23 listopada najmłodsze przedszkolaki z grup 0 D i 0 E udały się na wycieczkę autokarem do klubu Mini Disco w Brodnicy. To raj dla dzieci, gdzie czekało na nie mnóstwo atrakcji. Dzieci korzystały z trzypoziomowej konstrukcji z basenem wypełnionym kolorowymi kulkami, zjeżdżalni i tuneli z przeszkodami. Przedszkolaki do woli bawiły się w  strefie malucha, gdzie miały tylko do swojej dyspozycji  duże klocki, domki, samochodziki i inne zabawki. Na głodnych i spragnionych czekał stół zastawiony sokami i łakociami. Wszystkie dzieci wróciły do przedszkola nie tylko pełne wrażeń po zabawach z animatorem, ale także z buzią pomalowaną w wymyślone przez siebie wzory.

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg