Finaliści Konkursu Wojewódzkiego „Kujawsko-Pomorska Szopka Bożonarodzeniowa”

06-12-18 Administrator 0 comment

Finaliści Konkursu Wojewódzkiego

Dnia 06.12.2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom Konkursu Wojewódzkiego pt.: „Kujawsko-Pomorska Szopka Bożonarodzeniowa”. Dwoje uczniów z naszej szkoły: Maja Zabrzyska i Bartosz Leszczyna otrzymali w tym konkursie nagrodę główną. Wyróżnienie zdobył uczeń klasy 4b – Jan Głodowski. Patronat honorowy nad konkursem sprawowali: Wojewoda Kujawsko – Pomorski i Prezydent Miasta Torunia. Po uroczystej gali, Maja Zabrzyska i Bartosz Leszczyna udzielili wywiadu dla telewizji TVToruń.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anita Małkowska 

LINK DO WYWIADU:
a1.jpg a3.jpg a4.jpg
a5.jpg a6.jpg a9.jpg
b1.jpg b2.jpg b5.jpg
b6.jpg b7.jpg b9.jpg
c1.jpg c2.jpg c4.jpg
c5.jpg c6.jpg c7.jpg
c8.jpg c9.jpg