Mikołajkowy biwak

06-12-18 Administrator 0 comment

Mikołajkowy biwak

Klasa ósma szkoły podstawowej i trzecia gimnazjum, 07 grudnia 2018r., brała udział w „Mikołajkowym biwaku” w naszej szkole. Po spotkaniu, młodzież pod okiem opiekunek pani Bernadety Kleinowskiej i Jolanty Wojtkiewicz, przeszła do hali sportowej. Tu grali w piłkę nożną,, ale również ćwiczyli w sali fitness. Po zmaganiach sportowych wieczornym spacerem udaliśmy się do restauracji „Jezioranka”, na posiłek – zamówione pizze. Wykazaliśmy się podstawowymi zasadami dobrego zachowania – savoir  vivre.

Po uczcie najedzeni wróciliśmy do szkoły. Do ósmoklasistów przyszedł niespodziewanie J Mikołaj z prezentami. W wesołej atmosferze oglądaliśmy filmy – w tym „Grinch”, jako wprowadzenie w świąteczny czas. Na sali gimnastycznej młodzież tańczyła zgodnie z obrazami na ścianie. Rodzice zadbali o smakołyki i napoje. Ewelina własnoręcznie upiekła babeczki. Rano stęsknieni rodzice odebrali swoje dzieci. Tak kolejny raz spędzili uczniowie niezapomniane chwile w miłym, serdecznym, własnym towarzystwie.

Jolanta Wojtkiewicz

a1.JPG a2.JPG a3.JPG
a4.JPG a5.JPG a6.JPG
a7.JPG a8.JPG a9.JPG
b1.JPG b2.JPG b3.JPG
b4.JPG b5.JPG b6.JPG
b7.JPG b8.JPG b9.JPG
c1.JPG c2.JPG c3.JPG
c4.JPG c5.JPG c6.JPG
c7.JPG c8.JPG c9.JPG
d1.JPG d2.JPG d3.JPG
d4.JPG d5.JPG d6.JPG