Lekcja otwarta z fizyki

10-12-18 Administrator 0 comment

Lekcja otwarta z fizyki

     We wtorek 11 grudnia w klasie 7b odbyła się nietypowa lekcja fizyki. Była to lekcja otwarta, którą przeprowadziły uczennice tej klasy: Kinga Kozikowska i Ola Paprocka pod kierunkiem nauczyciela fizyki Rafała Laskowskiego. Tematem lekcji było prawo Pascala. Uczennice przygotowały szereg ciekawych doświadczeń, które miały na celu wyjaśnienie prawa Pascala oraz pokazanie jego praktycznego zastosowania. Uczennice przygotowały również prezentację na temat życia Blaise Pascala oraz zadania rachunkowe, które utrwaliły zdobytą na lekcji wiedzę. Cała klasa bardzo aktywnie uczestniczyła w lekcji, zadając pytania  i obserwując doświadczenia wykonywane przez uczennice. Ola i Kinga doskonale poradziły sobie w roli  prowadzących lekcje. W lekcji otwartej uczestniczyły również: pani Dyrektor Urszula Pomianowska oraz Pani Anita Małkowska.

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg