Konkurs Powiatowy „Jesień w obiektywie”

11-12-18 Administrator 0 comment

Konkurs Powiatowy „Jesień w obiektywie”

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie fotograficznym „Jesień w obiektywie”. Dnia 12 grudnia 2018 roku został rozstrzygnięty etap powiatowy w/w konkursu. W eliminacjach uczestniczyły następujące szkoły:

1.     Zespół Szkół w Zbicznie (12 uczniów)

2.     Zespół Szkół w Pokrzydowie (9 uczniów)

3.     Zespół Szkół w Małkach (6 uczniów)

4.     Zespół Szkół w Górznie

Wyniki konkursu:

I miejsce: Patryk Wołowski – Zespół Szkół w Zbicznie

II miejsce: Agata Borkowska – Zespół Szkół w Pokrzydowie

III miejsce: Mateusz Wiśniewski – Zespół Szkół w Górznie

Laureatom zostały wręczone  nagrody rzeczowe np. pendrive 16 GB, długopisy – wskaźniki laserowe oraz inne gadżety. Pozostali uczestnicy otrzymali upominki o tematyce przyrodniczej. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Prezes Ligii Ochrony Przyrody Zarządu Okręgu w Pokrzydowie p. Małgorzata Gutowska, opiekunem uczniów Zespołu Szkół w Zbicznie była nauczycielka geografii p. Danuta Kozikowska.  

1.jpg 2.jpg 3.jpg